[vc_row][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”MamaSeksuolog – Karolina Piotrowska od lat wspiera kobiety w odzyskiwaniu libido po narodzinach dziecka, edukacji seksualnej dzieci i obalaniu mitów dotyczących seksualności.”][/ultimate_heading][vc_column_text]W 2014 roku ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej prowadzone przez prof. Lwa-Starowicza. Pracę dyplomową pisałam na temat satysfakcji seksualnej kobiet po porodzie.

Jako seksuolożka od lat wspieram kobiety, dzieci i mężczyzn w ramach konsultacji i terapii indywidualnej, a także poprzez prowadzonego bloga, Instagram i pisane przeze mnie książki.

Seksualność jest bardzo istotnym elementem życia. W dużej mierze to, na ile jesteśmy zadowoleni z jakości naszego życia seksualnego przekłada się na nasze ogólne zadowolenie z życia.

Jednocześnie seksualność jest ciągle traktowana po macoszemu. W mojej pracy dążę do zdjęcia tego tabu. Ułatwiam rodzicom zrozumienie ich własnej seksualności oraz rozwoju seksualnego dzieci, tak aby kolejne pokolenia wchodziły w świat seksualności z mniejszą presją zaś większą wiedzą i akceptacją.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”58961″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_circle_2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][ultimate_heading main_heading=”MamaSeksuolog mówi…”][/ultimate_heading][vc_empty_space][vc_video link=”https://youtu.be/a6mO7GV3RoQ”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Przez lata pracy przeszkoliłam tysiące rodziców z zakresu tego, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o seksualności. Dziesiątki tysięcy ludzi przeczytało moją książkę „Rozwój Seksualny Dzieci”, zaś setki kobiet wzięły udział w szkoleniu online Akademia Seksualnej Mamy, w którym szukamy na nowo połączenia z libido.

W gabinecie prowadzę indywidualne oraz partnerskie konsultację i psychoterapię różnorodnych trudności natury seksuologicznej. Z opiniami pacjentów na temat mojej pracy można zapoznać się m.in. na serwisie znanylekarz.pl, gdzie wielokrotnie zdobywałam certyfikat specjalisty godnego zaufania.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” bg_type=”image” css=”.vc_custom_1607279509663{background-image: url(https://karolinapiotrowska.com/wp-content/uploads/2020/12/pexels-josh-willink-102170-scaled.jpg?id=58976) !important;}”][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]