MamaSeksuolog - Karolina Piotrowska od lat wspiera kobiety w odzyskiwaniu libido po narodzinach dziecka, edukacji seksualnej dzieci i obalaniu mitów dotyczących seksualności.

W 2014 roku ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej prowadzone przez prof. Lwa-Starowicza. Pracę dyplomową pisałam na temat satysfakcji seksualnej kobiet po porodzie.

Jako seksuolożka od lat wspieram kobiety, dzieci i mężczyzn w ramach konsultacji i terapii indywidualnej, a także poprzez prowadzonego bloga, Instagram i pisane przeze mnie książki.

Seksualność jest bardzo istotnym elementem życia. W dużej mierze to, na ile jesteśmy zadowoleni z jakości naszego życia seksualnego przekłada się na nasze ogólne zadowolenie z życia.

Jednocześnie seksualność jest ciągle traktowana po macoszemu. W mojej pracy dążę do zdjęcia tego tabu. Ułatwiam rodzicom zrozumienie ich własnej seksualności oraz rozwoju seksualnego dzieci, tak aby kolejne pokolenia wchodziły w świat seksualności z mniejszą presją zaś większą wiedzą i akceptacją.

Karolina Piotrowska

MamaSeksuolog mówi...

Przez lata pracy przeszkoliłam tysiące rodziców z zakresu tego, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o seksualności. Dziesiątki tysięcy ludzi przeczytało moją książkę „Rozwój Seksualny Dzieci”, zaś setki kobiet wzięły udział w szkoleniu online Akademia Seksualnej Mamy, w którym szukamy na nowo połączenia z libido.

W gabinecie prowadzę indywidualne oraz partnerskie konsultację i psychoterapię różnorodnych trudności natury seksuologicznej. Z opiniami pacjentów na temat mojej pracy można zapoznać się m.in. na serwisie znanylekarz.pl, gdzie wielokrotnie zdobywałam certyfikat specjalisty godnego zaufania.