Czy jesteś psychoterapeutką?

Aktualnie jestem w procesie certyfikacji na psychoterapeutę nurtu poznawczo-behawioralnego tzw. III fali. Oznacza to, że ukończyłam 4 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii i oczekuję na wyznaczenie terminu egzaminu końcowego. Przewidywana data egzaminu to wrzesień 2021 roku.

Po ukończeniu 2 roku szkolenia w akredytowanej szkole psychoterapeutycznej uzyskuje się dokument uprawniający do pracy w zawodzie psychoterapeuty w ramach NFZ.

Czy przyjmujesz tylko kobiety?

Nie, jako psychoterapeutka, coach i seksuolożka pracuję zarówno z kobietami, jak i mężczyznami oraz osobami niebinarnymi.

Czy prowadzisz psychoterapie dzieci?

Nie. Konsultuję zachowania dzieci i trudności rodzicielskie jednak nie prowadzę psychoterapii dzieci. U dzieci do 7 roku życia jeśli tylko jest taka możliwość najskuteczniejszą formą działania jest praca z zachowaniami rodzica, który poprzez przykład wprowadza zmiany w świecie dziecka.

Boje się, że moje dziecko zostało wykorzystane seksualnie. Pomożesz?

W takiej sytuacji sugeruję zwrócenie się o pomoc do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje odnośnie dalszego postępowania. Istnieje tam również możliwość odbycia konsultacji psychologicznej z osobą wyspecjalizowaną w tej wąskiej dziedzinie.

Jesteś seksuologiem czy psychoterapeutą?

Ukończyłam zarówno podyplomowe studia z seksuologii klinicznej jak i akredytowane szkolenie psychoterapii. Oznacza to, że pracuję w obszarze, w którym spotyka się ze sobą życie seksualne i życie psychiczne człowieka. Prowadzę terapię zaburzeń seksuologicznych oraz psychoterapię.

Gdzie masz gabinet?

Do rozpoczęcia epidemii pracowałam stacjonarnie w Szczecinie, jednak sytuacja zmieniła się i aktualnie przyjmuję jedynie online: poprzez Skype, WhatsApp, Zoom.
Na Skypie można mnie znaleźć pod nickiem: Karolina Piotrowska MamaSeksuolog
Na WhatsAppie pod numerem: 0048600904510

Czy mogę zapłacić za konsultację, terapię, program w innej walucie?

Tak, udostępniam możliwość płatności w Euro i Dolarach Amerykańskich.
Proszę o kontakt na adres bok@karolinapiotrowska.com a udostępnimy Ci numery konta.

Kupiłam szkolenie X i mam problemy techniczne. Co dalej?

Po zaksięgowaniu płatności system automatycznie uruchamia dostęp do zakupionego szkolenia. Powinnaś je widzieć wchodząc na stronę kursy.karolinapiotrowska.com i logując się tam.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie widzisz wykupionego szkolenia skontaktuj się ze mną mailowo pod adresem bok@karolinapiotrowska.com

Jeśli nie znalazłaś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie po prostu napisz do mnie!
Kontakt

Co robię?

Zastanawiasz się czy lepiej skorzystać z psychoterapii indywidualnej czy procesu rozwojowego? Zobacz tego ebook'a z moją ofertą i odpowiedziami na pytania!
View details