Czy jesteś psychoterapeutką?

Tak. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. 
Pracuję w nurcie CBT tzw, III fali. W swojej pracy korzystam m.in. z terapii akceptacji i zaangażowania ACT, terapii racjonalnego zachowania, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, mindfulness, terapii schematów, relaksacji, hipnozy klinicznej, yogi.

Czy przyjmujesz tylko kobiety?

Nie, jako psychoterapeutka, coach i seksuolożka pracuję zarówno z kobietami, jak i mężczyznami oraz osobami niebinarnymi. 
Aktualnie jednak w procesach terapeutycznych pracuję jedynie z osobami, które ukończyły moje szkolenia.

Czy prowadzisz psychoterapie dzieci?

Nie. Konsultuję zachowania dzieci i trudności rodzicielskie jednak nie prowadzę psychoterapii dzieci. U dzieci do 7 roku życia jeśli tylko jest taka możliwość najskuteczniejszą formą działania jest praca z zachowaniami rodzica, który poprzez przykład wprowadza zmiany w świecie dziecka.

Boje się, że moje dziecko zostało wykorzystane seksualnie. Pomożesz?

W takiej sytuacji sugeruję zwrócenie się o pomoc do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje odnośnie dalszego postępowania. Istnieje tam również możliwość odbycia konsultacji psychologicznej z osobą wyspecjalizowaną w tej wąskiej dziedzinie.

Jesteś seksuologiem czy psychoterapeutą?

Ukończyłam zarówno podyplomowe studia z seksuologii klinicznej jak i akredytowane szkolenie psychoterapii. Oznacza to, że pracuję w obszarze, w którym spotyka się ze sobą życie seksualne i życie psychiczne człowieka. Prowadzę terapię zaburzeń seksuologicznych oraz psychoterapię

Gdzie masz gabinet?

Do rozpoczęcia epidemii pracowałam stacjonarnie w Szczecinie, jednak sytuacja zmieniła się i aktualnie przyjmuję jedynie online: poprzez Skype, WhatsApp, Zoom.
Na Skypie można mnie znaleźć pod nickiem: Karolina Piotrowska MamaSeksuolog

Czy mogę zapłacić za konsultację, terapię, program w innej walucie?

Tak, udostępniam możliwość płatności w Euro i Dolarach Amerykańskich.
Proszę o kontakt na adres bok@karolinapiotrowska.com a udostępnimy Ci numery konta.

Kupiłam szkolenie X i mam problemy techniczne. Co dalej?

Po zaksięgowaniu płatności system automatycznie uruchamia dostęp do zakupionego szkolenia. Powinnaś je widzieć wchodząc na stronę kursy.karolinapiotrowska.com i logując się tam.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie widzisz wykupionego szkolenia skontaktuj się ze mną mailowo pod adresem bo (at) karolinapiotrowska.com