Skoro jesteś na tej tajnej stronie oznacza to, że już masz USYPIANKI – w wersji drukowanej lub w wersji ebook + audiobook. 
Bardzo się cieszę, że chcesz świadomie wspierać swoje dziecko w zasypianiu i nauce relaksu! Tutaj znajdziesz kilka dodatków, które mogą Ci w tym pomóc.

Dlaczego warto razem słuchać audiobooka? Przetestuj!

Oto kilka dodatków, które dla Ciebie przygotowałam:

Mam nadzieję, że wykorzystasz te elementy do jeszcze pełniejszego wspierania swojego dziecka (i siebie) w relaksowaniu się i spokojnym zasypianiu. Jeśli USYPIANKI już teraz pomagają Ci w spokojym zakończeniu dnia proszę poleć je swoim znajomym! 

Kliknij na wybrany element aby go pobrać lub zobaczyć!

Dla Dziecka:

KOLOROWANKA RELAKSACYJNA Z MOTYWEM ZASYPIANIA– kliknij aby pobrać – wspólne kolorowanie przed snem może być elementem rytuału prowadzącego do kierowania myśli na czas spania, można je włączyć do codziennej aktywności jako element przed kolacją bądź kąpielą. Dodatkowo jeśli rodzic włączy się w tą aktywność może ona być wyciszająca i budująca odpowednią atmosferę do snu. 

PLAKATY – kliknij aby pobrać – jeśli Twoje dziecko pokochało ilustracje z książki „Usypianki” te plakaty mogą ozdobić jego sypialnię. Będą też miłym przypomnieniem stanu głębokiego relaksu!

Dla Mamy:

KOLOROWANKA RELAKSACYJNA Z MOTYWEM ZASYPIANIA – kliknij aby pobrać – skoro dziecko ma swoją kolorowankę to Ty możesz mieć swoją! Na tych kartkach znajdziesz przyjemne wzory do kolorowania dla dorosłych wraz z afirmacjami.

 

SZKOLENIE ONLINE  –Pigułka na wypalenie macierzyńskie” za darmo! bo zależy mi na prewencji i realnym wsparciu matek… a jeśli Twoje dziecko ma trudności ze spaniem to ryzyko tego, że doświadczysz wypalenia lub nawet depresji niestety wzrasta. W tej pigułce znajdziesz bardzo KONKRETNE PORADY i wskazówki co zrobić, aby temu zapobiec bądź wyjść z tego stanu. 

Udział w wyzwaniu, w którym wyjaśniam jak zachować spokój i mniej krzyczeć – WYZWANIE DLA MAM – a w nim 3h video i ćwiczeń terapeutycznych wspierających mamy – zupełnie za darmo!

Pamiętaj też, że Proces Rozwojowy dla Mam (PRM), czyli płatne szkolenie dla mam połączone z terapeutyczną grupą wsparcia i Kręgiem Kobiet rusza dwa razy w roku: w maju i czerwcu! Gwarantuję Ci na nim kameralną grupę, spotkania na żywo na Zoomie, praktyczną naukę krok po kroku nowych umiejętności i trening ich wdrażania w życie. Kobiety po PRMie mówią jednym głosem, że to szkolenie zmieniło ich macierzyństwo. Zobacz sama: