#ZostańWDomu dla dzieci

#ZostańWDomu dla dzieci

W odpowiedzi na wasze pytania i prośby dotyczące wspierania dzieci w okresie kwarantanny przygotowałam dla was darmowy ebook pt.”#Zostańwdomu dla dzieci”

W tej książeczce znajdziesz:

  • bajeczkę dla maluchów, napisaną przez psycholożkę, skonsultowane z pedagożką (@Magdalena Boćko-Mysiorska – www.magdalenabockomysiorska.pl)
  • ciekawe eksperymenty do zrobienia
  • porady skonsultowane z lekarką (@Magdalena Jutrzenka – www.instagram.com/@lekarska_na_roslinach)
  • porady dla rodziców jak rozumieć dziecięce emocje i jak wspierać maluchy w przeżywaniu tej trudnej sytuacji

A co najważniejsze: książka jest DARMOWA i możesz ją śmiało udostępniać dalej swoim znajomym! Moja jedyna prośba jest taka, abyś oznaczyła mnie w poście (na Instagramie i Facebooku znajdziesz mnie pod nickiem @MamaSeksuolog), w którym będziesz mówić o ebooku “#Zostańwdomu dla dzieci”. Chciałabym zobaczyć w jakie zakątki świata dotrze ten materiał! Z wdzięcznością przyjmę też Twoją recenzję!

Zapraszam do lektury!

KLIKNIJ ABY POBRAĆ EBOOK “#ZostańWDomu dla dzieci”

English version of an ebook “#StayAtHome for kids”

Jeśli jesteś tu pierwszy raz warto też, abyś dołączyła do mojego bezpłatnego kursu online dla rodziców małych dzieci! W tym kursie udostępniam za darmo 9 lekcji edukacji seksualnej dla rodziców. Możesz dołączyć do tego mini-szkolenia podając poniżej swój adres email:

Masz pytanie lub komentarz? Chętnie wysłucham co masz do powiedzenia! Możesz zostawić swoja opinię poniżej lub przesłać mi ją na Facebook’u bądź Instagramie.

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X