wiedza - krąg matek - odprężenie

Styczeń dla Mam

Styczeń dla Mam to 3 następujące po sobie wydarzenia online: dwa Kursy i jedno Wyzwanie! 

Kurs dotyczący WYPALENIA MACIERZYŃSKIEGO: start 11.01.2021

Kurs 7 kroków aby mniej krzyczeć na dziecko: start 18.01.2021

Wyzwanie Spokojne Macierzyństwo: start 25.01.2021

Wszystko dostępne ZA DARMO dla osób zapisanych na Styczeń dla Mam!

Thank You, we'll be in touch soon.

Daj sobie czas na doświadczenia!

Styczeń dla Mam to akcja, w której dzielę się z Tobą wiedzą za darmo.

W zamian proszę Cię o polecenie profilu @MamaSeksuolog dalej swoim znajomym i przyjaciołom. To prosty układ: mogę zainwestować w reklamę i sprzedawać te kursy... ale mogę też poprosić Cię o wsparcie z dotarciem do jak największej ilości matek i udostępnić wam wszystkim tą wiedzę zupełnie za darmo!

 

Dlatego jeśli do 30.01.2021 na moim instagramie pojawi się 10 tysięcy obserwujących wszystkim osobom zapisanym na wyzwanie prześlę dodatkową MEGA NIESPODZIANKĘ!

Przeciw Wypaleniu

W tym kursie zrozumiesz czym jest wypalenie macierzyńskie, co zwykle do niego prowadzi oraz jakie kroki podjąć, aby się przed nim bronić lub z nim walczyć!

Mniej Złości i Krzyku

W tym kursie wyjaśnię Ci dlaczego większość matek krzyczy oraz wspólnie z Tobą przejdę przez ścieżkę opracowania strategii na zmniejszenie ilości krzyku!

Tworzenie Spokoju

W czasie wyzwania "Spokojna Mama" udostępnię Ci ćwiczenia terapeutyczne i opowiem o macierzyństwie oraz spokoju. Spotkmy się też na LAJVach!

02.02.2021 Proces Rzwojowy dla Mam "O Matko Święta!"

Na początku lutego rozpocznie się kolejna edycja Procesu Rozwojowego dla Mam, czyli 6 miesięczne szkolenie rozwojowe dla mam, które sprawi że doświadczysz spokoju, wsparcia i głębokiego zrozumienia samej siebie! Osobom biorącym udział w Styczniu dla Mam przyznany zostanie specjalny - KOD PROMOCYJNY!

Na co czekasz?

Taka okazja prędko się nie powtórzy! A szkolenia, które teraz daję Ci za darmo niebawem będę płatne. Nie ma na co czekać. Dołącz do listy i powiedz o tym wyzwaniu swoim przyjaciółkom!

Thank You, we'll be in touch soon.