[vc_row][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading main_heading=”Profesjonalne wsparcie w ciąży, przygotowaniu do porodu i połogu. Relaks w ciąży. Przygotowanie do hipnoporodu.” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][vc_column_text]Od 2013 roku pracuję z kobietami w ciąży i wspieram je w czasie narodzin. W 2013 premierę miał mój program “Cud Narodzin – hipnoza do porodu”. Byłam wtedy psycholożką po ukończonych specjalistycznych kursach z hipnozy klinicznej. Przygotowywałam się do wydania tego programu przez dwa lata. Miałam świadomość, że wprowadzam innowacyjną metodę na polski rynek. Jednak moja wiedza, wykształcenie i wspieranie kobiet w ciąży jako doula sprawiło, że czułam gotowość na ten krok. Chciałam aby jak najwięcej kobiet doświadczyło w czasie ciąży spokoju i relaksu oraz odprężenia i łagodności w czasie porodu!

Przez te lata “Cud Narodzin” wspierał tysiące kobiet! Teraz, z przyjemnością zapraszam również Ciebie do doświadczenia relaksu.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”58961″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_circle_2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][ultimate_heading main_heading=”CUDowna Szkoła Rodzenia”][/ultimate_heading][vc_video link=”https://youtu.be/a6mO7GV3RoQ”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Przez lata towarzyszenia kobietom w ciąży, podczas bycia z nimi w momencie narodzin i później w czasie wspierania kobiet na początku macierzyństwa stale towarzyszy mi uczucie, że kobiety mają w sobie niesamowitą moc. Jestem zaszczycona i wdzięczna, gdy mogę wspierać was w tym wyjątkowym procesie przejścia, dojrzewania, stawania się Matką.

Od 2014 roku współpracowałam z oddziałem ginekologiczno-położniczym. Moją wiedzą dzieliłam się tam z wami m.in. na zajęciach szkoły rodzenia.

Teraz robię to online i zupełnie za darmo. Zobacz jedną z najpopularniejszych lekcji i zapisz się na kolejne![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” bg_type=”image” css=”.vc_custom_1607269374645{background-image: url(https://karolinapiotrowska.com/wp-content/uploads/2020/12/IMG-20170720_130253_8480_1866670856.jpg?id=58967) !important;}”][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text][activecampaign][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]