Profesjonalne wsparcie w ciąży, przygotowaniu do porodu i połogu. Relaks w ciąży. Przygotowanie do hipnoporodu.

Od 2013 roku pracuję z kobietami w ciąży i wspieram je w czasie narodzin. W 2013 premierę miał mój program „Cud Narodzin – hipnoza do porodu”. Byłam wtedy psycholożką po ukończonych specjalistycznych kursach z hipnozy klinicznej. Przygotowywałam się do wydania tego programu przez dwa lata. Miałam świadomość, że wprowadzam innowacyjną metodę na polski rynek. Jednak moja wiedza, wykształcenie i wspieranie kobiet w ciąży jako doula sprawiło, że czułam gotowość na ten krok. Chciałam aby jak najwięcej kobiet doświadczyło w czasie ciąży spokoju i relaksu oraz odprężenia i łagodności w czasie porodu!

Przez te lata „Cud Narodzin” wspierał tysiące kobiet! Teraz, z przyjemnością zapraszam również Ciebie do doświadczenia relaksu.

Karolina Piotrowska

CUDowna Szkoła Rodzenia

Przez lata towarzyszenia kobietom w ciąży, podczas bycia z nimi w momencie narodzin i później w czasie wspierania kobiet na początku macierzyństwa stale towarzyszy mi uczucie, że kobiety mają w sobie niesamowitą moc. Jestem zaszczycona i wdzięczna, gdy mogę wspierać was w tym wyjątkowym procesie przejścia, dojrzewania, stawania się Matką.

Od 2014 roku współpracowałam z oddziałem ginekologiczno-położniczym. Moją wiedzą dzieliłam się tam z wami m.in. na zajęciach szkoły rodzenia.

Teraz robię to online i zupełnie za darmo. Zobacz jedną z najpopularniejszych lekcji i zapisz się na kolejne!

[activecampaign]