Oto pierwszy rozdział
terapeutycznej książki dla mam
"O Matko Święta!"

Poczekaj! Jednorazowa SUPER oferta!

Przeczytałaś już fragment książki “O Matko Święta!”. Zaczyna się dość niewinnie… trochę zabawnie. Dokładnie jak macierzyństwo 😉 ale Martę czeka cała seria przygód, zawirowań, konfrontacji z bliskimi i z samą sobą. 

Piałam tą książkę po to, abyś mogła wczuć się w doświadczenia Marty. Przeżyć razem z nią typowe matczyne trudności, a po wszystkim, doświadczyć swoistego Katharsis.

To jedyna taka książka na rynku! Nie podręcznik z punktami do zrobienia, a fabularna opowieść pokazująca realia i sposoby, z jakich skorzystała Marta, aby z tą rzeczywistością stanąć twarzą w twarz. 

Tylko TERAZ możesz kupić książkę za 48zł zamiast 56zł!
 

Ta książka powstała na podstawie doświadczenia terapeutycznego Karoliny Piotrowskiej. Jest właściwie taką terapeutyczną opowieścią, jak bajki terapeutyczne, skierowaną do matek. Znajdziesz tutaj odnieśnienie do trudnych dziecięcych zachowań, konfliktów partnerskich, zawiłej sytuacji z własnymi rodzicami, monotonii życia codziennego matek i wiele innych, typowych problemów. Wszystko to wrzucone w wartko rozwijającą się akcję i podszyte całą masą czarnego humoru. 

To książka, którą po prostu musisz przeczytać!

A dodatkowo: przychodzi zapakowana w taki sposób, że będziesz ją pochłaniać oczami i cieszyć się jak dziecko z prezentu, który sobie zrobiłaś! 

Opinie tych, którzy już czytali

nie za 56 zł a za 48 zł