Twoje nagranie głębokiej relaksacji!

Poczekaj! Jednorazowa SUPER oferta!

Przetestowałaś już głęboką relaksację i wiesz już jak dokładnie działa ona na Ciebie.  Chcę ułatwić Ci podjęcie decyzji o udziale w Cudzie Narodzin. Chcę aby jak najwięcej kobiet mogło doświadczyć CUDownych narodzin swoich dzieci – w spokoju, zaufaniu i poczuciu wewnętrznej mocy!

Właśnie dlatego TYLKO TERAZ możesz dołączyć do programu i uzyskać dostęp do pełnego szkolenia przygotowującego do hipnoporodu, grupy wsparcia na FB, 15 ścieżek audio i podręcznika…. 

nie za 349zł a za jedyne 299zł!

Cud Narodzin to kompletny program treningowy, z którym poznasz techniki hipnoporodu i głębokiej relaksacji. W ramach tego szkolenia nauczysz się osiągać stan odprężenia niezależnie od tego co dzieje się dookoła Ciebie! Z Cudem Narodzin doświadczysz wielu godzin przyjemnej relaksacji w czasie ciąży oraz przygotujesz się do porodu w głębokim relaksie (hipnoporodu). 

Cud Narodzin, stworzony przez psychoterapeutkę i zatwierdzony przez położną, jest holistycznym narzędziem przygotowania do porodu. W trakcie odsłuchiwania nagrań hipnozy pracujesz ze swojej podświadomością przekazując jej przydatne treści i instrukcje dotyczące ciąży i porodu. W trakcie pracy z podręcznikiem wykonujesz ćwiczenia psychologiczne przygotowując swoją świadomość do doświadczenia narodzin dziecka. 

Program Cud Narodzin jest na polskim rynku od 2013 roku i  w tym czasie skorzystały z niego tysiące kobiet! Pozwól sobie na relaks i odprężenie. Daj sobie prawo do doświadczenia głębokiego i przyjemnego stanu ukojenia. W tym stanie znika lęk i niepewność. Znika napięcie. W tym stanie odczuwasz spokój i masz kontakt ze swoją wewnętrzną mocą.