Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie? – Poznań

marzec, 2020

01mar10:00 ranoJak rozmawiać z dzieckiem o seksie? - Poznań

Więcej

Szczegóły

Chcesz dowiedzieć się jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności i seksie? Zastanawiasz się co i w jaki sposób mówić dziecku? Czy są tematy, które powinny zostać przemilczane? Nie wiesz jak odpowiadać na dziecięce pytania? A może masz już w domu nastolatka i temat seksualności peszy zarówno Ciebie, jak i młodzieńca? 

Zapraszam Cię na szkolenie, w czasie którego dowiesz się jak rozmawiać o seksie, cielesności i seksualności ze swoim dzieckiem!

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma:

  • skrypt z przydatnymi materiałami i opracowaniami
  • przypomnienie informacji z warsztatu
  • bonus na inne zakupy
  • możliwość zadania pytania seksuologi w trakcie szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców oraz osób pracujących z dziećmi i jest niezależne od wieku dzieci. Umiejętność rozmawiania o seksie nie zależy od wieku dziecka a zdecydowanie bardziej od tego jakie jako rodzice posiadamy przekonania i zdolności komunikacyjne. Dlatego ze szkolenia skorzystają wszyscy rodzice, którzy chcą znaleźć swój sposób na to, aby rozmawiać z dzieckiem o seksie, ciele i seksualności w sposób otwarty, szczery i z poszanowaniem granic własnych oraz granic dziecka.

Warsztat odbędzie się, jeśli swój udział potwierdzi minimum 10 osób. Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Adres warsztatów zostanie przesłany w wiadomości email na kilka dni przed szkoleniem.

Osoby zainteresowane otrzymaniem certyfikatu ukończenia szkolenia proszone są o zaznaczenie tego w czasie rejestracji.

Kup swój bilet >> tutaj <<  w komentarzu wpisując miejscowość oraz datę szkolenia, na które się zapisujesz

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
kontakt: bok (@) karolinapiotrowska.com

Czas

(Niedziela) 10:00 rano

Lokalizacja

Warszawa

No Comments

Comments are closed.

X