Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie? – Opole

kwiecień, 2020

06kwi5:00 po południuJak rozmawiać z dzieckiem o seksie? - Opole

Więcej

Szczegóły

Chcesz dowiedzieć się jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności i seksie? Zastanawiasz się co i w jaki sposób mówić dziecku? Czy są tematy, które powinny zostać przemilczane? Nie wiesz jak odpowiadać na dziecięce pytania? A może masz już w domu nastolatka i temat seksualności peszy zarówno Ciebie, jak i młodzieńca? 

Zapraszam Cię na szkolenie, w czasie którego dowiesz się jak rozmawiać o seksie, cielesności i seksualności ze swoim dzieckiem!

W ramach tego szkolenia każdy uczestnik będzie miał możliwość zdania swoich pytań prowadzącej – Karolinie Piotrowskiej. Karolina jest psycholożką, seksuolożką, psychoterapeutką oraz autorką książek i kursów online. Napisała m.in. pozycje pt. “Rozwój seksualny dzieci”, która od 2018 roku zdobywa coraz większe uznanie wśród rodziców i specjalistów, polecana jest jako podręcznik przyszłym adeptom psychologii i seksuologii.

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma:

  • skrypt z przydatnymi materiałami i opracowaniami
  • przypomnienie informacji z warsztatu
  • bonus na inne zakupy
  • możliwość zadania pytania z seksuologii i psychologii dziecka w trakcie szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców oraz osób pracujących z dziećmi i jest niezależne od wieku dzieci. Umiejętność rozmawiania o seksie nie zależy od wieku dziecka a zdecydowanie bardziej od tego jakie jako rodzice posiadamy przekonania i zdolności komunikacyjne. Dlatego ze szkolenia skorzystają wszyscy rodzice, którzy chcą znaleźć swój sposób na to, aby rozmawiać z dzieckiem o seksie, ciele i seksualności w sposób otwarty, szczery i z poszanowaniem granic własnych oraz granic dziecka.

Warsztat odbędzie się, jeśli swój udział potwierdzi minimum 10 osób. Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Adres warsztatu zostanie przesłany emailem kilka dni przed szkoleniem.

Kup swój bilet >> tutaj <<  w komentarzu wpisując miejscowość oraz datę szkolenia, na które się zapisujesz

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
kontakt: bok (@) karolinapiotrowska.com

Czas

(Poniedziałek) 5:00 po południu

Lokalizacja

Opole

No Comments

Comments are closed.

X