Jak pracować z seksualnością – warsztat dla specjalistów – Warszawa

marzec, 2020

08mar2:00 po południuJak pracować z seksualnością - warsztat dla specjalistów - Warszawa

Więcej

Szczegóły

Warsztat dla specjalistów i specjalistek “jak pracować z seksualnością?” to PRAKTYCZNE WPROWADZENIE do pracy gabinetowej – psychologicznej i terapeutycznej nad obszarem seksualności.

W odróżnieniu od wykładów na studiach bądź lektury książek na tym warsztacie podstawowym narzędziem pracy jest TRENING, czyli ćwiczenia prowadzone pod okiem doświadczonej psycholożki Karoliny Piotrowskiej.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli jesteś psychologiem / terapeutą / coachem / pedagogiem bądź innym specjalistą stykającym się w swojej pracy z drugim człowiekiem i nie masz jasności jak pracować z ludźmi, którzy zgłaszają chęć do mówienia o swoich doświadczeniach / przeżyciach / trudnościach natury seksuologicznej. Jeśli brakuje Ci pewności siebie bądź nie jesteś przekonana/y czy praca z seksualnością to coś dla Ciebie. Jeśli myślisz, że brakuje Ci narzędzi do pracy z seksualnością, albo czujesz lęk bądź opór przed tym obszarem.

W kameralnej grupie przyjrzymy się wszystkiemu temu co utrudnia pracę z seksualnością. Prowadząca przekaże także merytoryczną wiedzę i odpowie na pytania uczestników.

W ramach tego szkolenia otrzymasz:

– wiedzę merytoryczną, w zakresie wprowadzenia do seksuologii ubraną w przejrzysty skrypt
– odpowiedzi na swoje konkretne pytania, które możesz zadać jeszcze przed szkoleniem
– modelowanie pracy, czyli możliwość obserwacji pracy innych osób i zrozumienie ich sposobu działania
– case study, czyli omówienie sposobu pracy w konkretnych sytuacjach wraz z omówieniem wyboru konkretnych technik

Ten warsztat jest wstępem – wprowadzeniem w obszar pracy z seksuologią, a to oznacza, że od uczestników nie jest wymagana wiedza z zakresu seksuologii. Jednocześnie, ze względu na to, że jest to warsztat wprowadzający nie otrzymasz tutaj całościowej wiedzy o seksualności człowieka. Ten warsztat ma na celu przybliżyć uczestnikom sposoby pracy i rozmowy na tematy związane z szeroko pojętą seksualnością!

Ten warsztat ma Ci w praktyczny sposób przybliżyć sposoby pracy z klientem/pacjentem wnoszącym w ramach terapii/konsultacji tematy z obszaru seksualności!

Dzięki temu szkoleniu:

  • nabierzesz pewności siebie i otwartości na rozmowy dotyczące seksualności,
  • lepiej zrozumiesz specyfikę i dynamikę pracy ze sferą seksualną,
  • sprawdzisz czy praca w obszarze seksualności jest czymś dla Ciebie,
  • przekonasz się z jakimi obszarami seksualności możesz, a z jakimi nie możesz pracować
  • lepiej zrozumiesz swoją motywację do pracy w obszarze seksualności,
  • rozwiniesz bardziej holistyczny sposób widzenia i spostrzegania ludzkiej seksualności

Warsztaty odbędą się we Wrocławiu 08 marca 2020 roku w godzinach 14.00-19.00
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Gwarantujemy kameralną grupę maksymalnie 15 osób!
Cena: 300zł

Prowadząca:

Karolina Piotrowska: psycholożka, studiowała seksuologię pod okiem prof. Lwa-Starowicza kończąc podyplomowe studia z zakresu seksuologii klinicznej. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach dodatkowych, m.in. intensywnym treningu NVC, 3 stopniowym kursie hipnozy, certyfikowanym szkoleniu z zakresu coachingu, kursie interwencji kryzysowej, RTZ, kursie nauczycielskim i terapeutycznym yogi. Kształci się dalej w duchu CBT III falii, aktualnie jest na 3 roku szkolenia psychoterapeutycznego. Jest autorką 2 książek, w tym bestsellerowej pozycji o tytule “Rozwój seksualny dzieci”. Prowadzi liczne szkolenia stacjonarne i internetowe dla rodziców, od przeszło 6 lat pracuje w gabinecie seksuologicznym.

*warunkiem organizacji szkolenia jest rezerwacja miejsca przez minimum 10 osób. w przypadku braku pełnej grupy szkolenie zostanie przełożone na inny termin lub wpłacone środku zostaną zwrócone.

** rezerwacją miejsca jest kupno biletu wstępu na szkolenie na stronie karolinapiotrowska.com

W razie pytań pozostaję do dyspozycji:
karolina (at) karolinapiotrowska.com

Czas

(Niedziela) 2:00 po południu

Lokalizacja

Warszawa

No Comments

Comments are closed.

X