Lista badań – Zadbaj o swoje libido

Kliknij w poniższy link, aby pobrać listę badań do wykonania:

Pamiętaj też, że już pod koniec sierpnia rusza pierwsze edycja Akademii Seksualnej Mamy, w której będę pracowała z kobietami nad ich poziomem libido – w duchu zrozumienia swoich potrzeb! To jedyne takie szkolenie online, w którym niezależnie od tego gdzie mieszkasz zyskasz dostęp do profesjonalnej wiedzy i specjalistycznego wsparcia. Każda kursantka otrzymuje wsparcie indywidualne od psychologa-seksuologa dlatego ilość miejsc jest ściśle ograniczona!

Jednorazowa oferta – mini-konsultacja via skype!

Zastanawiasz się czy to szkolenie jest dla Ciebie? Nie wiesz czy lepsze jest szkolenie w grupie czy indywidualne rozmowy – na żywo lub via skype? A może po prostu nie wiesz czy Twoje libido jest w porządku czy jednak jego poziom powinien Cię niepokoić?

Możesz teraz skorzystać z PROMOCYJNEJ 30 minutowej konsultacji via skype! W czasie tej konsultacji wysłucham Twojego indywidualnego problemu i ocenię czy nadaje się od do przepracowania w ramach Akademii Seksualnej Mamy czy lepszym pomysłem jest praca indywidualna. Jeśli okaże się, że Twoje trudności są innego gatunku doradzę Ci do jakiego specjalisty się udać lub jakie inne badanie wykonać.

Normalna cena konsultacji to 120zł! W tym, i tylko w tym miejscu, masz szansę na mini-konsultację za jedyne 30zł!

Ta opcja dostępna jest tylko w tym miejscu strony – jeśli opuścisz tą stronę więcej nie zobaczysz!

 

Tak, chcę skorzystać z indywidualnej konsultacji – Kupuję!

 

Jak przebiega mini-konsultacja?

Po kliknięciu w powyższy przycisk i opłaceniu konsultacji w ciągu 48h godzin otrzymasz ode mnie maila z kilkoma pytaniami. Zbieram te informacje, aby przygotować się do naszej rozmowy i lepiej zrozumieć Twój problem. Kiedy odpowiesz mi na tą wiadomość prześlę Ci dostępne godziny konsultacji i umówimy się na spotkanie via skype. Konsultację należy wykorzystać w ciągu 30 dni od daty zakupu!

Uwaga! W dniach 22.07 – 07.08 przebywam na urlopie i na ten czas wysyłanie ankiet oraz konsultacje są zawieszone. Wszystkie osoby, które dokonują zakupu w tym terminie zgadzają się na to, że konsultacje odbędą się po 08.08.2017

*Konsultacje niewykorzystane z winy osoby kupującej (brak odpowiedzi na maile, brak kontaktu, nie przyjście na ustaloną konsultację, odwołanie konsultacji w ciągu 48h ją poprzedzających) w ciągu 30 dni uznaje się za odbyte.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Follow by Email
Facebook
YouTube
Pinterest
Pinterest
Instagram
X