Akademia Seksualnej Mamy – zadbaj o swoje libido

Jesteś mamą? Kiedyś seks był dla Ciebie ważną częścią życia, ale od czasu pojawienia się dziecka wszystko się jakby zmieniło? Jest więcej obowiązków, mniej czasu i cały czas masz poczucie, że zwyczajnie nie masz ochoty na seks?

A może jest inaczej… może seks nigdy nie dawał Ci szczególnego zaspokojenia. Był obowiązkiem, z którego w kulturalny sposób, pozwoliła się uwolnić ciąża i wychowanie malucha?

Jednak partner nalega. Ty masz poczucie winy. I czujesz, że tracisz coś potencjalnie ważnego.

 

Odkryj drogę powrotu do samej siebie!

Może jesteś tak zmęczona codziennością, że nawet czytając te słowa myślisz sobie „kolejna rzecz do zrobienia”, „nie mam kiedy”, „nie chce mi się”. Jeśli tak jest – to koniecznie przeczytaj do końca!

 

Karolina Piotrowska – psycholog, seksuolog, doula

Karolina Piotrowska jest psychologiem, podyplomowo ukończyła studia z seksuologii klinicznej pod kierunkiem prof. Lwa Starowicza. Pomogła już blisko setce rodziców lepiej zrozumieć rozwój seksualny ich dzieci, a tym samym być dla nich świadomym towarzyszem w kolejnych etapach tego procesu.

Od 2013 roku prowadzę w Szczecinie gabinet psychologiczno-seksuologiczny, w którym miałam przyjemność pracować już z setkami osób.

Teraz, w odpowiedzi na Wasze prośby moja wiedza z zakresu seksuologii ukazuje się w wersji szkolenia on-line.

Zapraszam Cię w podróż ku zrozumieniu własnej seksualności, odzyskaniu przyjemności i radości z życia.

 

W tym kursie online przedstawię Ci informacje, które zwykle podaję kobietom w czasie indywidualnych sesji psychologicznych. Opowiem Ci o libido, zaburzeniach, emocjach i potrzebach, ale przede wszystkim pokażę drogę do znalezienia RÓWNOWAGI w różnych aspektach Twojego życia!
Co więcej, otrzymasz ode mnie kompletny materiał do pracy z podświadomością dzięki profesjonalnym nagraniom hipnozy stworzonym specjalnie z myślą o kobietach posiadających zaburzenia libido. Dzięki temu będziesz miała możliwość przepracować swoje trudności zarówno od strony świadomej, jak i podświadomej.
W czasie hipnozy doświadczysz stanu głębokiego relaksu, nauczysz się rozluźnienia i doświadczania przyjemności, zaś w trakcie wykładów dowiesz się więcej o seksualności i libido. Dodatkowe materiały ćwiczeniowe sprawią, że wszystko będziesz miała okazję przetrenować oraz zintegrować.
To jedyny tego typu kurs na polskim rynku – ułożony przez profesjonalistkę, bazujący na źródłowej wiedzy i doświadczeniu w pracy z kobietami, z podobnymi trudnościami. Traktujący nie tylko o teorii, ale też zapewniający przepracowania ograniczających myśli i przekonań w duchu RTZ (racjonalnej terapii zachowania). Dodatkowo poprzez nagrania hipnozy klinicznej będziesz miała możliwość przepracowania trudnych zagadnień z podświadomością. To kompleksowe narzędzie, które pomoże Ci na nowo odkryć swoje libido i radość z seksu oraz życia.

MODUŁY SZKOLENIA:

 

MODUŁ 1 – zrozumieć siebie (w duchu NVC – porozumienia bez przemocy)

Dowiesz się:

  • do czego służą nam emocje
  • co zrobić z żalem, gniewem i złością
  • jak emocje wpływają na Twoje życie seksualne
  • jak życie seksualne wpływa na emocje
  • do czego potrzebne Ci granice i jak je stawiać

 

MODUŁ 2 – zrozumieć innych (w duchu NVC)

Dowiesz się:

 • dlaczego niektóre zachowania partnera wyprowadzają Cię z równowagi
 • jak inaczej usłyszeć to, co jest wyrażane przez partnera
 • czemu dużej grupie młodych mam „nie chce się” uprawiać seksu i co można z tym zrobić
 • jak mówić o swoich potrzebach, w tym potrzebach seksualnych

OSOBY Z WERSJI PRO po tym module otrzymują indywidualną konsultację via skype!

 

MODUŁ 3 – libido, co to właściwie jest

Dowiesz się:

 • czym jest LIBIDO w szerokim rozumieniu
 • jak zbudowana jest kobieta
 • co zrobić, aby było przyjemnie – w życiu i w łóżku
 • jak pokonać wstyd
 • o miłości do samej siebie i swojego ciała

 

MODUŁ 4 – gdy własne myśli blokują seks

Dowiesz się:

 • jak myśli wpływają na nasze zachowanie
 • jak poznać swoje przekonania dotyczące seksu
 • jak zidentyfikować i PRZEKSZTAŁCIĆ niezdrowe myśli oraz przekonania
 • czym jest „higiena umysłowa” i jak ją stosować

Po tym module każda uczestniczka ma swoją pracę domową, którą przesyła nauczycielowi do sprawdzenia – jest to forma indywidualnej konsultacji via email.

Osoby korzystające z WERSJI PRO szkolenia otrzymują po tym module drugą konsultację via skype.

 

MODUŁ 5 – seksualność a rola mamy

Dowiesz się:

  • do czego Ci seks skoro jesteś mamą
  • jak zarządzać swoją przyjemnością
  • co zrobić, aby mieć czas

 

BONUSY – nagrania, ćwiczenia i skrypty

Oprócz wiedzy otrzymasz:

 • serię NAGRAŃ HIPNOZY pozwalających przepracować problem od strony podświadomej wraz ze skryptem jak z nagrań korzystać
 • serię ĆWICZEŃ PSYCHOLOGICZNYCH i COACHINGOWYCH pozwalających zmienić perspektywę patrzenia na seks i uzupełniających materiał z wykładów

 

To BARDZO INTENSYWNY czterotygodniowy trening, który pozwoli Ci zrewidować swoje postrzeganie tematów związanych z seksualnością. Nie mogę dać Ci gwarancji, że po tym szkoleniu rzucisz się na swojego partnera, daję Ci jednak pewność, że:

 • zrozumiesz jakie mechanizmy kierują Twoim libido,
 • dowiesz się jak je systematycznie wcielać w życie
 • oraz jak rozmawiać o swoich potrzebach z innym.

W efekcie, przyjemność z życia i przyjemność z ciała, znowu staną się dla Ciebie ważnymi elementami codzienności – a to dokładnie takie warunki, jakich potrzebujesz, by móc cieszyć się seksem.

 

PODSUMOWUJĄC, biorąc udział w szkoleniu OTRZYMASZ:

 

 • wiedzę o kobiecej i męskiej seksualności
 • możliwość indywidualnej konsultacji i przepracowania ograniczających Cię myśli oraz przekonań
 • konkretne techniki pracy ze swoimi trudnościami
 • nagrania hipnotyczne pozwalające na przepracowania trudności również z poziomu podświadomości

 

JAK PRZEBIEGA SZKOLENIE?

 

Dostęp do platformy elearningu otrzymasz w dniu startu szkolenia, czyli 28 sierpnia 2017 roku. Na platformie co tydzień pojawiać się będą kolejne FILMY, NAGRANIA oraz SKRYPTY, z których w dogodnym dla siebie momencie będziesz
Każda osoba, która wykupi udział w szkoleniu otrzyma zaproszenie do specjalnej TAJNEJ grupy na facebooku, gdzie będą odbywać się spotkania LIVE. Spotkania LIVE mają na celu odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące aktualnie omawianych tematów w kursie. Pytania na LIVE uczestniczki wysyłają na specjalny adres email.
W grupie przez 40 dni udziela się osoba prowadząca odpowiadając na pytania uczestniczek, służąc wsparciem oraz wiedzą związaną z tematem szkolenia. Dodatkowo miejsce to służy kursantkom jako GRUPA WSPARCIA po zakończeniu szkolenia.
Po spotkaniach na żywo dostęp do nagrań z tych spotkań ma każda uczestniczka szkolenia. Nagrania oraz pozostałe materiały są dostępne na platformie do elearningu przez rok czasu. Dzięki temu, będziesz mogła odświeżać swoją wiedzę systematycznie, powracać do określonych fragmentów lub nagrań ze szkolenia.
Hipnozy podnoszące libido dostępne w ramach szkolenia uczestniczki mają możliwość pobrać i korzystać z nich dożywotnio!

KALENDARIUM NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:

 

Najbliższa Akademia Seksualnej Mamy to letni, intensywny trening, który rozpoczniemy 14 września
14 września – 21 września: 1 moduł szkolenia, w którym lepiej poznajesz i rozumiesz swoje emocje
22 września – 29 września: 2 moduł, w którym koncentrujemy się na tym co mówią i czują inni
dla osób z wersją PRO to czas na odbycie 1 konsultacji via skype

30 września – 06 października: 3 moduł, w którym lepiej zrozumiesz swoją seksualność

07 października – 14 października: 4 moduł, w którym pracujemy z myślami i ograniczającymi przekonaniami dotyczącymi seksu i macierzyństwa
dla osób z wersją PRO to czas na 2 konsultację via skype
dla całej grupy to czas na wykonanie PRACY DOMOWEJ i przesłanie ich nauczycielowi do sprawdzenia – kursanci mają czas na to do 28 września!
15 października – 21 października: 5 moduł, czyli łączymy macierzyństwo i seksualność
Dla osób, które kupują WERSJĘ PRO czas na indywidualne konsultacje via skype przypada pomiędzy tymi datami. Nieodbyte w tym okresie konsultacje zostają uznane za zrealizowane. Ilość pakietów w wersji PRO jest ściśle ograniczona.

DLA KOGO POLECANE JEST TO SZKOLENIE?

 

To szkolenie adresowane jest do mam, które czują, że chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego poprzez podniesienie poziomu libido.

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz odnaleźć na nowo swoje libido,
 • czujesz, że masz trudności z okazywaniem swoich uczuć,
 • chcesz poprawić jakoś swojego życia seksualnego,
 • chcesz poczuć, że masz „ochotę na seks”
 • rzadko uprawiasz seks; czujesz, że się od tego „wykręcasz”
 • czujesz, że masz trudne myśli i przekonania dotyczące seksu lub seksualności
 • czujesz, że to właśnie macierzyństwo sprawiło, że Twoje libido spadło

 

Aby być z Tobą zupełnie szczerą zaznaczę również dla kogo to szkolenie NIE JEST. Jeśli ktoś Cię na siłę zachęca do skorzystania z tego kursu, jeśli na myśl o uczestnictwie w spotkaniach masz poczucie złości – to może być znak, że ten czas nie jest dla najlepszy.
Na wszystko w życiu przychodzi odpowiednia chwila. Gdy sama zyskasz ochotę i poczujesz, że to jest odpowiedni czas dla Ciebie wtedy przyjdź na warsztat.
To szkolenie również nie jest dedykowane dla mam, które dopiero co urodziły swoje maleństwa. Daj sobie przynajmniej pół roku na poznanie na nowo swojego ciała i swoich potrzeb. Jeśli po tym czasie nie wróci Ci ochota na seks – wtedy zrób badania, jeśli wyniki będą sugerować chorobę – udaj się do lekarza. Ten kurs może być traktowany jako dodatkowa pomoc przy kuracji hormonalnej lub innego rodzaju leczeniu jednak nie zastąpi kuracji lekarskiej!

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI:

Jeśli do 30 sierpnia uznasz szkolenia uznasz, że to nie jest miejsca dla Ciebie możesz otrzymać pełny zwrot wpłaconych środków! Zależy mi przede wszystkim na tym, aby udział w tym kursie był dla kobiet doświadczeniem przyjemnym i satysfakcjonującym – jeśli z jakichkolwiek powodów będziesz miała inne odczucia pożegnamy się.

 

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ:

Gdybyś miał spotkać się ze mną na indywidualnych konsultacjach dotyczących zaburzeń libido, przywrócenia seksu do swojego życia zajęłoby nam to zapewne nie mniej jak 10 spotkań. Każde z nich płatne po 120zł/za 50 minut oraz kolejne 6 spotkań poświęconych na hipnoterapię, każde w cenie 100zł/30 minut.
W efekcie za serię indywidualnej pracy ze mną zapłaciłabyś 1800zł.
Dzięki uczestnictwu w szkoleniu on-line oszczędzisz czas i pieniądze nie tracąc na jakości!

W wersji online otrzymujesz tą samą wiedzę, indywidualne konsultacje oraz nagrania hipnozy za mniej niż jedną trzecią tej sumy!

 

Wersja standard

 

dostęp do 5 nagrań video

pracę z podświadomością dzięki hipnozie klinicznej – 6 nagrań hipnozy przeznaczonych do pracy z libido

tajna grupa wsparcia na facebooku

ćwiczenia psychologiczne i coachingowe

indywidualna konsultacja via email w określonym momencie szkolenia

inwestycja: 499zł
przedsprzedaż do 18.08 – 350zł

 

Kupuję!

Wersja PRO

dla wymagających

 

dostęp do 5 nagrań video

pracę z podświadomością dziękihipnozie klinicznej

tajna grupa wsparcia na facebooku

ćwiczenia psychologiczne i coachingowe

indywidualna konsultacja via email w określonym momencie szkolenia

2 indywidualne konsultacja via skype w określonym momencie szkolenia

inwestycja: 750zł
przedsprzedaż do 18.08 – 500zł

Kupuję!

 

Kup na prezent

 

kupujesz wersje standard szkolenia

otrzymasz przygotowany bon podarunkowy do samodzielnego wydruku

konsultacja partnerska via skype do dokupienia w promocyjnej cenie

inwestycja: 499zł
przedsprzedaż do 18.08 – 350zł

Kupuję

 

Zobacz co o pracy z Karoliną Piotrowską mówią inni:

(komentarze z portalu znanylekarz.pl)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Follow by Email
Facebook
YouTube
Pinterest
Pinterest
Instagram
X